Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i ImięStanowisko
1Breliński WiesławPrzewodniczący
2Rynkiewicz JanuszZastępca
3Szyjka GrzegorzSekretarz

 

Delegaci

 NazwiskoImięKoło Łowieckie
1AdamskiMarcinWieniec Mirosławiec
2AlabaStanisławSzarak z siedzibą w Połczynie Zdroju
3BabiakPrzemysławPonowa Szczecinek
4BabińskiDariusz SebastianCzajka Tychowo
5BalickiEugeniusz ZbigniewWKŁ Nr 43 Cyranka Świdwin
6BińczykPiotrWKŁ Nr 240 Rybitwa Kołobrzeg
7BiskupskiWiesławKoszalin
8BłażejewskiSławomirŻerań Warszawa
9BrelińskiWiesław ZygmuntEcho Sianów
10BrujRyszardOręż Koszalin
11CeglińskiMarek ZenonKoszalin
12ChmalStanisław JanPantera Kołobrzeg
13ChmurzyńskiSławomirOręż Koszalin
14CholewińskiJacek MarekPonowa Szczecinek
15ChorążyJerzySzarak z siedzibą w Połczynie Zdroju
16CzesnowskiAndrzejOdyniec Darłowo z siedzibą w Głuszy
17DębińskiDariuszOręż Koszalin
18DługoszMieczysław JózefWKŁ Ostoja Oleszno
19DominowskiRadosławŻbik-Budowo
20DorociakRobertMazur Warszawa
21DörreJerzyWataha Warszawa
22DubrowskiBartoszDarzbór Szczecinek
23DudekKrzysztof JacentySłonka Świdwin
24DuszaKrzysztofDzik Polanów
25FilTadeuszKoszalin
26FormaTadeuszKnieja w Górach
27GatzArkadiuszWKŁ Nr 219 Trop Koszalin
28GlindaJan AdamWKŁ „Potok” Cybowo
29GregorczykKazimierz RyszardDaniel Białogard
30GrocholaPiotrGryf Słupsk
31GruchotMirosław RobertDzik-Otrzep
32GrudzińskiJanWieniec Mirosławiec
33GryniaJerzyBażant Strzekęcin
34GrzybowskiTomaszEcho Sianów
35HapkaJarosławOstoja Koszalin
36HildebrandMarek EugeniuszTrop Piła
37HoryńJózef JanDzik-Otrzep
38HromiakAdamKoszalin
39IwaszkoHenrykFoka Kołobrzeg
40JachowskiStanisławKoszalin
41JachowskiWojciech PiotrKoszalin
42JaremiczZbigniew GrzegorzDzik Polanów
43JaszczykJanWKŁ Nr 43 Cyranka Świdwin
44JaworskiTomasz FilipSrebrny Lis Tarczyn
45KacprzyckiJacek ZdzisławPonowa Szczecinek
46KaczmarekPawełSokół Piława
47KaniewskiAndrzej StanisławWilk Koszalin
48KapustaMarek WincentyMyśliwiec Czaplinek
49KarasińskiZbigniewJeleń Koszalin
50KasprzakMarekDaniel Białogard
51KasprzykRobert DariuszSokół Piława
52KaszubaKrzysztofSokół Świdwin
53KlimkowskiMaciejGryf Słupsk
54KliszczakKrzysztof RyszardMyśliwiec Czaplinek
55KochanZenonOręż Smołdzięcino
56KolanowskiRyszard PiotrKoszalin
57KomuńskiRobert PiotrBielik Białogard
58KornatowskiKrzysztof ZbigniewDarz Bór Gościno
59KorolPaweł KrzysztofSokół Koszalin
60KostrubiecMarcin WojciechTrop Piła
61KostrzewaJanuszCyranka Drawsko Pomorskie
62KowalonekRomanDzik Drawsko
63KozłowskiZygmunt AndrzejWilk Koszalin
64KożuszekKrzysztofBekas Koszalin
65KraskaKrzysztof MarekKoszalin
66KrawczykJacekŻerań Warszawa
67KrzyżanowskiKrzysztof GrzegorzKoszalin
68KsokRobert AdamJeleń Barwice
69KubasikWaldemar AdamSokół Białogard
70KucharskiMieczysławSrebrny Lis Tarczyn
71KurowskiRobertKoszalin
72KutaZbigniewWKŁ Nr 230 Ryś Szczecinek
73KweckoDariusz Sławomir89 Boruta
74KwiatkowskiIreneusz LeonŻerań Warszawa
75KwiatońKamilOdyniec Darłowo z siedzibą w Głuszy
76LewandowskiRyszardWKŁ Nr 244 Orzeł Koszalin
77ŁodkowskiArkadiuszSłonka Koszalin
78ŁukaszewskiMarekDzik Drawsko
79MajcaZbigniewRyś Kołobrzeg
80MajewskiEdward JanPantera Kołobrzeg
81MatwiejewskiTadeusz JózefWKŁ Nr 43 Cyranka Świdwin
82MatyjaszekAndrzej HenrykEcho Sianów
83MazurKrzysztofSrebrny Lis Tarczyn
84MazurkiewiczMarian StanisławŻerań Warszawa
85MichalikJanBekas Koszalin
86MozolewskiGrzegorzPEŁNIA Kłanino
87NatkańskiJanDarzbór Szczecinek
88NiewiadomskiPiotr JanDaniel Białogard
89NowakMichałFoka Kołobrzeg
90OczkowskiJerzy AdamTowarzystwo Myśliwskie Rosomak Szczecinek
91OgrodniczakBernard JanOstoja Szczecinek
92OleszekHubertGryf Słupsk
93OsakHannaBażant Drawsko z siedzibą Stawno 36
94OsakHubert FranciszekBażant Drawsko z siedzibą Stawno 36
95OsieckiTadeuszWilk Koszalin
96PałkaBogdanSrebrny Lis Tarczyn
97PawlikAdamKuna Podborsko
98PawlikPiotrOtwockie Kółko Myśliwskie
99PiątekEugeniusz BogumiłWKŁ Nr 240 Rybitwa Kołobrzeg
100PilarzWłodzimierz AdamSokół Świdwin
101PiórkowskiMieczysławKoszalin
102PoraniukPiotrSzarak z siedzibą w Połczynie Zdroju
103PrzybylskiAntoni MarcinWieniec Mirosławiec
104PrzychodniakPaweł KazimierzTrop Piła
105PrzygodaPawełJodełka Mirosławiec
106PtakKamil BogumiłMyśliwiec Czaplinek
107RaddeRajmundWKŁ Nr 219 Trop Koszalin
108RadojewskiGrzegorz Andrzej„Trak” w Bydgoszczy
109RadziuszFranciszekHubertus Motarzyn
110RajewskiAdam WojciechŻerań Warszawa
111RawskiJarosławJeleń Koszalin
112ReichertKrzysztofKnieja w Górach
113RudewiczJan, GrzegorzGryf Słupsk
114RybińskiRobertJeleń Barwice
115RynkiewiczJanuszSłonka Koszalin
116SadowskiDariuszOtwockie Kółko Myśliwskie
117SalamończykDariuszŻerań Warszawa
118SalamończykJacekŻerań Warszawa
119SawickiMaciejRyś Kołobrzeg
120SienkiewiczSebastianWataha Warszawa
121SigielHenrykOstoja Szczecinek
122SkrobińskiMieczysławKoło Łowieckie Świt Kołobrzeg
123SkrzypiecMieczysław EugeniuszŻuraw Koszalin
124SławińskiGrzegorz WaldemarSłonka Koszalin
125SobczakArkadiusz RomanJeleń Koszalin
126SołtysiakWiktorOtwockie Kółko Myśliwskie
127StarynowiczTomaszSokół Świdwin
128StefańskiZbigniew RomanPonowa Bobolice
129StrzeleckiJarosławTrop Piła
130SusiakTomasz GrzegorzOstoja Szczecinek
131SzaryJanusz PiotrWKŁ Nr 43 Cyranka Świdwin
132SzemrajBartosz ŁukaszDzik Polanów
133SzewczykTomaszWKŁ Ostoja Oleszno
134SzugalskiMichał PiotrWilk Koszalin
135SzyjkaGrzegorz JózefSokół Świdwin
136ŚciesińskiZenon RyszardDzik Koszalin
137ŚwiderskiMarek IreneuszWKŁ Nr 219 Trop Koszalin
138ŚwirydoJerzyWilk Koszalin
139TerefenkoEugeniuszSłonka Grzmiąca
140TiedeMarcinWKŁ Nr 229 Żubr Szczecinek
141TobołaAndrzejSokół Koszalin
142TomczykRyszard JanBielik Białogard
143TrzeszczkowskiStanisław HubertRyś Kołobrzeg
144TutejaMarcinŻuraw Koszalin
145TuziakGrzegorzKoszalin
146TymekMariusz TeodorFoka Kołobrzeg
147UłanowskiDawid ErnestPonowa Bobolice
148WalachowskiHubertJeleń Złocieniec
149WenerskiAndrzejWKŁ Nr 244 Orzeł Koszalin
150WilskiKrzysztofOtwockie Kółko Myśliwskie
151WiśniewskiKrystianGryf Słupsk
152WiśniewskiWitold MarekWataha Warszawa
153WłoszczyńskiJerzy89 Boruta
154WołosiukKazimierzSokół Białogard
155WorochTomaszWieniec Mirosławiec
156WoźniakBogdanTrop Piła
157WójcikTomaszWilk Koszalin
158WyborskiKamilDzik-Otrzep
159WziątekStanisław CzesławKnieja w Górach
160ZadkaKrzysztof AndrzejWKŁ Nr 240 Rybitwa Kołobrzeg
161ZającTomaszOdyniec Darłowo z siedzibą w Głuszy
162ZakonekWładysławDzik Koszalin
163ZałuskiWojciechOręż Koszalin
164ZawadzkiZbigniewKoło Łowieckie Świt Kołobrzeg
165ZawolikAdam PrzemysławOdyniec Darłowo z siedzibą w Głuszy
166Zmuda TrzebiatowskiAdrian RobertDzik Koszalin
167ŻołądkiewiczDariuszCyranka Drawsko Pomorskie
168ŻuromskiRobert PiotrDzik Polanów

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

Zespół Nadzorczo Kontrolny

Nazwisko

Imię

Koło Łowieckie

Alaba

Stanisław

Szarak – Połczyn Zdrój

Iwaszko

Henryk

Foka – Kołobrzeg

Osiecki

Tadeusz

Wilk – Koszalin

Zmuda – Trzebiatowski

Adrian Robert

Dzik – Koszalin

Żołądkiewicz

Dariusz

Cyranka – Drawsko Pomorskie

 

Okręgowa Kapituła Odznaczeń

Okręgowa Kapituła Odznaczeń

Nazwisko

Imię

Koło Łowieckie

Długosz

Mieczysław Józef

WKŁ Ostoja – Oleszno

Grynia

Jerzy

Bażant – Strzekęcin

Jachowski

Stanisław

Oszczep – Szczecinek

Majewski

Edward Jan

Pantera – Kołobrzeg

Nowak

Michał

Foka – Kołobrzeg

Pilarz

Włodzimierz Adam

Sokół – Świdwin