Zarząd okręgowy

Jan Kupczak
Przewodniczący Zarządu Okręgowego
Łowczy Okręgowy

  • Uprawnienia podstawowe od 24-06-2002
  • Uprawnienia selekcjonerskie od 30-06-2006
  • Przewodniczący Zarządu Okręgowego od 17-09-2020

Członkowie Zarządu Okręgowego

  • Uprawnienia podstawowe od 24-08-1984
  • Uprawnienia selekcjonerskie od 26-11-1996
  • Członek Okręgowego Sądu Łowieckiego od 01-01-1996 do 01-01-2005
  • Członek Zarządu Okręgowego PZŁ od 01-01-2005 do 01-04-20018
  • Delegat Koła na Zjazd Okręgowy PZŁ od 19-04-2015
  • Członek Zarządu Okręgowego PZŁ od 12-06-2018
  • Członek Komisji ds. opiniowania wniosków Kół Łowieckich o dzierżawę obwodów łowieckich od 29-06-20019

  • Uprawnienia podstawowe od 03-12-1987
  • Uprawnienia selekcjonerskie od 28-05-1993
  • Członek Komisji Hodowlanej od 06-06-2005
  • Członek Okręgowej Rady Łowieckiej od 03-07-2010 do 31-12-2018
  • Członek Komisji Wyceny Trofeów Łowieckich od 18-08-2010
  • Delegat Koła na Zjazd Okręgowy PZŁ od 25-04-2015 do 21-04-2018
  • Członek Komisji Oceny Prawidłowości Odstrzałów od 22-07-2015
  • Członek Komisji Szkoleniowej od 22-09-2015
  • Delegat Koła na Zjazd Okręgowy PZŁ od 21-04-2018
  • Członek Zarządu Okręgowego PZŁ od 12-06-2018
  • Członek Komisji Odznaczeń Łowieckich od 08-03-2019
  • Okręgowa Kapituła Odznaczeń od 29-06-2019
  • Zespół ds. Kontroli Kół od 03-08-2020

  • Uprawnienia podstawowe od 20-05-2008
  • Mistrz Strzelectwa od 04-07-2009
  • Instruktor i sędzia strzelectwa od 18-05-2011
  • Uprawnienia selekcjonerskie od 20-10-2011 
  • Delegat Koła na Zjazd Okręgowy PZŁ od 02-06-2019